Englo toodab

laias valikus eriotstarbelisi mõõteseadmeid,
detektoreid ja indikaatoreid

Englo toodab

laias valikus eriotstarbelisi mõõteseadmeid,
detektoreid ja indikaatoreid

Meist

ENGLO konstrueerib, toodab ja müüb laias valikus eriotstarbelisi mõõteseadmeid, detektoreid ja indikaatoreid, tööriistu ja teisi seadmeid.

Meie toodang leiab peamiselt kasutust ehitustegevuses sh. teedeehituses, kaevandustes, päästetöödel, sõjanduses, telekommunikatsioonivõrkudes, gaasi-, vee- ja elektritööstuses, keskkonnauuringute laboratooriumites jne.

Samuti arendame ja toodame lisaks oma põhitootevalikule ka klientide spetsiifilistele nõudmistele vastavaid seadmeid ja süsteeme.

Viimased uudisedEnglo uus veebilehe kujundus

Englo veebilehele saab varsti valmis uus kujundus. Olete kutsutud külastama!Osaleme militaarnäitusel GDA 2019

Englo OÜ osaleb oma stendiga 10. - 12. detsembril rahvusvahelisel militaarnäitusel Gulf Defence and Aerospace (GDA) 2019 Kuveidis. Rohkem informatsiooni http://gulfdefense.com/

Tulge meid vaatama boksis number B127.

Näitusel osalemist toetab EAS.ENGLO 7s Tee-Ehituse ja Liikluskorralduse Näitus ja Seminar

23. aprillil 2019, algusega kell 10.00 toimub Küberneetika Maja peahoone saalis Veenus (Akadeemia tee 21/1, Tallinn) ENGLO 7s Tee-Ehituse ja Liikluskorralduse Näitus ja Seminar.

Seminar kestab ühe päeva ja hõlmab erinevaid teemasid, kaasa arvatud liikluskorraldus ja tee-ehitus. Maanteeameti, ülikoolide, teede ehituse ja järelvalve, ja ENGLO eksperdid jagavad oma kogemusi, ja tutvustatakse ENGLO viimaseid tooteid. Üritusel on ka ENGLO toodete näitus.

Osavõtjatel on võimalus samal päeval osta ENGLO tooteid 15% allahindlusega.

Pakutakse kohvi ja suupisted. Seminaril osalemine on tasuta.

Palun võtke meiega ühendust e-mailil info@englo.ee kui soovite lisateadmisi või et kinnitada oma kohalolek.