Englo toodab

laias valikus eriotstarbelisi mõõteseadmeid,
detektoreid ja indikaatoreid

Englo toodab

laias valikus eriotstarbelisi mõõteseadmeid,
detektoreid ja indikaatoreid

Gudronaatori pumba tahhomeeter, digitaalne täppisspidomeeter DSP-1

Gudronaatori pumba tahhomeeter 

Gudronaatori pumba tahhomeeter on ette nähtud pumba võlli pöörlemissageduse mõõtmiseks ja tehtud pöörete loendamiseks.

pöörlemissageduse diapasoon 3 -3000 pööret/min
Suurim loendatav pöörete arv 1 000 000 tpööret
Toitepinge 24 V
Tarbitrav võimsus < 2 W 
Kaitstuse aste IP65
Kaal u. 0,5 kg

Digitaalne täppisspidomeeter DSP-1

Digitaalne  täppis-kiirusmõõdik DSP-1 on ette nähtud  asutusesiseseks kasutamiseks selliste veduk- ja töömasinate juures, kus sõiduki kiirus otseselt mõjutab tehtava töö kvaliteeti. Näitena võiks tuua gudronaatorid, pindamiskillustiku puisturid jm.

Kiirusmõõdik on eriti täpse ja stabiilse näiduga üliväikeste, alates 0,9 km/h kiiruste mõõtmisel. Kiirusmõõdiku ülemine mõõtepiir  võimaldab  vaevata registreerida ka sõiduki maksimumkiiruse. Kiirusmõõdik DSP-1 on kohaldatav praktiliselt kõikidele sõidukitele, kuna on varustatud iseseisva kiirusanduriga ja mõõtesüsteem on lihtsalt ümberprogrammeeritav.

Kiirusmõõdik koosneb elektroonilisest mõõteplokist ja sellega ühendatavast kiirusandurist (induktiivandurist). Kiirusanduri asukoht valitakse sõltuvalt sõidukist, kuid tavaliselt pannakse andur registreerima kas kardaanvõlli või veoratta pöördeid. Mõõteplokk kinnitatakse kaasasoleva kronšteini abil sõiduki armatuurlauale. Ploki kaldenurk on lihtsalt muudetav ja see tagab, et juht saab lihtsalt valida sobivat tabloo jälgimisnurka. Mõõteploki tabloo on eredate helendavate numbritega võimaldamaks näitu probleemideta jälgida ka eredas päikesevalguses. Elektrooniline mikroprotsessoriga mõõteplokk muudab kiirusanduri signaali numbriliseks näiduks ühikutes "km/h". Mõõtmistäpsus on kaks kohta pärast koma.

Juhul, kui tellimisel edastatakse valmistajale, s.t. Englo OÜ-le, andmed sõiduki kinemaatilise ahela kohta kiirusandurist kuni veoratasteni, on kalibreerimiskoefitsient arvutuslikult leitav ja sisestatakse valmistaja poolt mõõteplokki. Vajadusel saab kalibreerimiskoefitsiendi kiiruskatsega leida ka kasutaja ise ja selle lihtsa programmeerimisega kiirusmõõdiku mällu viia.

Kiiruste mõõtevahemik 0,90 kuni 100,00 km/h
Mõõtmise diskreetsus 0,01 km/h
Toitepinge vahemik 12 - 24 V
Tarbitav vool 250 mA
Elektroonikaploki kaitstuse aste IP65
Anduri kaitstuse aste IP67