top of page

Pinnase Elastsusmooduli Testrid

Englo toodab portatiivseid pinnase elastsusmooduli testreid, mida kasutatakse erinevate pinnaste kandevõimete hindamiseks nii teede-ehituses kui ka tavaehituses. INSPECTOR mõõdab pinnase dünaamilist elastsusmoodulit (ühikutes MPa). Mõõta on võimalik nii pehmeid mulla- ja savipindu, liiva kui ka killustik-aluseid ja asfaltkatteid.


Englo elastsusmooduli testrid on portatiivsed, kompaktsed ja neid saab hõlpsalt kasutada üks operaator. Seadme sisseehitatud elektrooniline seade arvutab ja kuvab tulemused kohe pärast mõõtmisseeria lõppu. Kõik mõõdetud andmed salvestatakse ja neid saab arvutisse alla laadida USB- või Bluetooth-ühenduse kaudu. Viimane mudel võimaldab tulemusi ka kasutaja mobiiltelefoni lugeda ja koheselt edastada e-posti teel Exceli mõõteprotokoll.

 

Kui seadmetele on juurde ostetud spetsiaalne GPS-pakett, lisatakse andmetesse ka iga katsepunkti koordinaadid. See võimaldab katsepunkte näha Google Earth ja Google Map kaartidel, soovi korral need kaardid välja trükkida ja mõõteprotokollile lisada. INSPECTOR-4M mudelile on GPS sisse ehitatud, nii et eraldi GPS moodulit ei pea kaasas kandma.

Pinnase Elastsusmooduli Testrid

bottom of page